Дiяльнiсть органiзацiї

До переліку основних завдань нашої організації місцевого самоврядування входять різноманітні види діяльності. Ми звертаємо особливу увагу на питання нормативно-правового характеру, а також намагаємося розв’язати нагальні питання населення у місті Кривий Ріг.

Наша організація базується на декількох основних напрямках роботи:

  • Соціальна. Всебічна допомога соціально незахищеним верствам населення: дітям-інвалідам, пенсіонерам, багатодітним сім'ям. Йдеться про фінансову та правову складові.
  • Культурна. Сприяння розвитку мистецтва, освіти тощо.
  • Економічна. Формування бюджету, виділення коштів на різні види діяльності організації: проведення заходів, акцій.

Діяльність нашої організації засновано на законодавчих актах і правових нормах країни. У процесі розв’язання поставлених задач, місцеве самоврядування керується Конституцією України.

Допомога дітям сиротам та дітям-інвалідам

Серед головних цілей нашої організації — створення для дітей-інвалідів та сиріт рівних з іншими однолітками можливостей. Йдеться про допомогу у виборі майбутньої професії та отриманні відповідних навичок, реалізацію себе через творчість тощо.

Ми намагаємося допомогти дітям-інвалідам та сиротам у зміні їх соціального статусу. Сприяємо розвитку прагнення стати повноцінною частиною громадянського суспільства. Тобто стати гідними людьми, створити щасливу сім'ю, відкрити та розвивати успішну справу.

Ми сприяємо розвитку волонтерського руху в Кривому Розі. Формуємо у молоді стійке позитивне ставлення до соціально-вразливих груп населення. Додатково наша організація сприяє включенню підростаючого покоління у соціально-значиму діяльність. Підвищуємо у молоді інтерес до проблем суспільства і держави. Ми також закликаємо їх брати безпосередню участь у допомозі соціально вразливим верствам населення.

Організація ставить за мету виявлення і розвиток різноманітних видів обдарованості дітей-інвалідів та сиріт. Ми заохочуємо дітей, які проявляють підвищений інтерес до певних видів творчої діяльності. Організуємо дозвілля для дітей з обмеженими можливостями.

Благодiйнiсть Благодiйнiсть

Допомога пенсіонерам

Ми також надаємо соціальну допомогу пенсіонерам, сприяємо отриманню цими особами законодавчо передбачених для них пільг. Розміри соціальних допомог встановлюються відповідно до правових актів України. Це стосується комунальних, медичних, податкових, транспортних та інших різновидів пільг.

Крім соціальної допомоги наша організація всіляко допомагає фізично обмеженим пенсіонерам, а також сприяє розвитку волонтерського руху для досягнення тих же цілей. Загальні питання щодо підтримки соціально вразливих верств населення ми обговорюємо на тематичних заходах.

помiч пенсiонерам

Залучення фінансів для подальшої діяльності організації

Всі грошові кошти надходять в організацію внаслідок її діяльності, а також завдяки допомозі зацікавлених осіб. Серед них є фінансові установи та організації, які нерідко надають нам безвідсотковий онлайн кредит з метою підтримки діяльності. Завдяки наявності таких коштів, ми можемо продовжувати виконувати функції та завдання, що стоять перед організацією, навіть в умовах обмеженого бюджету.

Мікрокредити також являють собою ефективний спосіб фінансування. Завдяки вигідним пропозиціям наших партнерів, в організації відкриваються нові методи для здійснення діяльності, виконання функцій організації місцевого самоврядування та для розв’язання поточних проблем населення.