Музей місцевих майстрів при органі місцевого самоврядування

У процесі діяльності організації ми зустрічаємо безліч талановитих людей. Вони зацікавлені в наданні підтримки та сприяють подальшому розвитку місцевої самоврядності. У відповідь ми відкрили музей, де представлені роботи молодих художників, талановитих дітей, та деякі інші твори мистецтва, авторство яких належить лояльним до організації людям.

Музей виконує відразу декілька функцій:

  • Сприяє зростанню інтересу до молодих талановитих художників, які ще не мають змоги самостійно показувати свої роботи громадськості.
  • Дозволяє талановитим особам і дітям розкрити себе за допомогою творчості, створюючи різні витвори мистецтва. Переважно це стосується живопису.
  • Привертає увагу громадськості не лише до робіт талановитих людей, але і до діяльності організації місцевого самоврядування в цілому.

Все це також дозволяє нам отримати додаткове фінансування, а також пропозиції фінансових установ-партнерів оформити, наприклад, безвідсотковий банківський кредит.

Виставки молодих художників

У музеї представлені роботи художників Кривого Рогу. Ці талановиті люди створюють твори мистецтва, які заслуговують на увагу з боку громадськості. Завдяки діяльності нашої організації місцевого самоврядування, а також музею, де знаходяться роботи майстрів, зацікавленість у творах цих художників суттєво виросла.

Музей галерея виставка

У нашому музеї представлені роботи діячів сучасного мистецтва, у тому числі молоді та дітей. Тут художники можуть не лише показувати свої твори, але і спілкуватися між собою, а також з відвідувачами. У приміщенні музею постійно проводяться лекції, обговорення, а інколи і майстер-класи.

Загальна виставкова площа нашого музею складає 250 квадратних метрів, на яких представлені роботи молодих художників і талановитих дітей. Ми плануємо проводити всілякі тематичні конкурси серед майстрів і відвідувачів. Запрошуємо всіх зацікавлених жителів Кривого Рогу брати участь в заходах, оскільки це дозволить відкрити нові імена в мистецтві.

Дитяча творчість

Великий акцент музей робить на молоде покоління. Серед безлічі талановитих дітей є зацікавлені в живописі поціновувачі мистецтва. Їх роботи приголомшують уяву і сприяють подальшому розвитку живопису не лише міста Кривий Ріг.

Завдяки всеосяжній зацікавленості в діяльності музею, стала можлива комунікація та просування сучасного молодого мистецтва XXI століття. Відвідувачі та майстри обмінюються досвідом, проводять конференції і зустрічі.

Проблеми недостатнього фінансування музею

Наш музей не займається покупкою та не торгуємо картинами, скульптурами, а також іншими витворами мистецтв. Головна мета музею полягає у підтримці та розвитку молодих і талановитих майстрів. Для вдалого позиціювання робіт ми використовуємо всілякі цифрові установки, фотографії, а також пристрої для фото- і відеозаписів.

З метою подальшої підтримки діяльності музею, нам допомагають партнери в особі всіляких фінансових установ України. Безвідсоткове кредитування — один з поширених способів здобуття фінансування. Ми постійно розробляємо нові методи для подальшої підтримки музею, завдяки чому молоді художники зможуть надалі ділитися своїми роботами з громадськістю.