Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради
19 квітня 2016 Шановні жителі (мешканці ) Тернівського району! 11 квітня 2016 Чемпіонка Європи з самбо 06 квітня 2016 Благодійний аукціон «Допоможемо разом» 01 квітня 2016 Всеукраїнська екологічна акція `Зробимо Україну чистою разом!` 28 березня 2016 Нагородження медаллю Батури Наталії Володимирівни 25 березня 2016 ІНАУ визначила переможців VI Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу 20 березня 2016 Відкриття першого в Україні пам’ятника героям – криворіжцям загиблим під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. 18 березня 2016 День працівників житлово-комунального і побутового обслуговування населення 15 березня 2016 ІІ тур ХІV міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» 11 березня 2016 Ямковий ремонт внутрішньоквартальних доріг. 11 березня 2016 IV сесія районної ради VII скликання 10 березня 2016 Пленум Тернівської районної організації ветеранів
Голова Тернівського районуСолод Віталій Михайлович

Пані та Панове!

Я радий вітати Вас на офіційному веб-сайті виконкому Тернівської районної у місті ради. Відкриття сайту – це ще один крок назустріч людям, крок  до нових технологій, до розвитку комунікацій.

Основною метою сайту є необхідність забезпечення гласності та доступності інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та прийняті ними рішення, що є необхідною умовою та запорукою участі громадян у вирішені питань місцевого значення, забезпечення їх прав на отримання інформації, що робить життя тернівчан більш комфортним.

Робота виконкому Тернівської районної у місті ради не зводиться тільки до вирішення нагальних проблем сьогодення у питаннях життєзабезпечення району. Гості нашого сайту можуть отримати інформацію про стан і розвиток економічної, комунальної, соціальної та інших сфер життєдіяльності району. З інформації ви можете дізнатися про роботу закладів освіти, медицини, культури, спорту, про реалізацію програм щодо покращення інфраструктури Тернівського району тощо. У галереї веб-сайту, позначені найбільш цікаві моменти життя і діяльності тернівчан.

Ми готові розглянути будь які питання пропозиції щодо взаємовигідної співпраці. Сподіваємося, що цей сайт забезпечить доступність до всієї необхідної вам інформації.